Nejspokojenější a nejaktivnější generací je v Česku ta nejmladší, lidé od 15 do 24 let. Většinou si chtějí vše osahat a jsou posedlí vlastní zkušeností. Problémy chtějí řešit po svém, protože i okolí uznává, že jsou kreativní. Na druhou stranu mají zatím jen málo zkušeností s pracovním životem, což nic nemění na jejich vysokých očekáváních včetně finančních.

Jinak než ostatní vidí i svůj úspěch. Obvykle ho nechápou jako dlouhodobou záležitost, ale jako chvíli, kdy naráz zazáří a budou přitom všem na očích. K takovému způsobu uvažování je do značné míry dovedl on-line svět. V oblibě mají nejen Facebook, ale čím dál více i YouTube a Instagram. Tam se při komunikaci přechází od textu k obrázkům a klade se důraz na sebeprezentaci. Je třeba nějak vypadat a nebát se v pár slovech jasně vyjádřit názor. Odmalička tak jsou trénováni k tomu, aby vystupovali sebevědomě, podobně jako obdivované celebrity.

Ještě na vás čeká 70 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.