Další Světlíkova firma v úpadku

Ostravský soud poslal do úpadku firmu Vítkovice Gearworks z holdingu podnikatele Jana Světlíka. Návrh na insolvenci formou konkurzu podala v srpnu firma Wetag, později se k němu připojila i samotná Vítkovice Gearworks, ovšem formou reorganizace. Jde už o třetí podnik ze Světlíkova holdingu, který se ocitl v úpadku, avšak všechny zůstávají stále v provozu.

Volenka o Twitter. O sociální síť se předhánějí kupci

EK39 08f twitter shutterstock

Americká firma Twitter, provozující stejnojmennou sociální síť, by mohla najít svého kupce. Zájem o převzetí podniku prý projevily technologické firmy Google nebo Salesforce. Dohoda by mohla být uzavřena do konce tohoto roku. Twitteru se přitom dlouhodobě nedaří oslovit tolik uživatelů jako například konkurenčnímu Facebooku nebo Snapchatu.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.