Volkswagen Tiguan je vel­mi úspěšné SUV − od roku 2007, kdy se objevil poprvé, ho koncern prodal už přes 1,6 milionu řidičů. Teď přichází v nové podobě, ve které na první pohled narostl. Auto je o šest centimetrů delší a o tři centimetry širší. Zároveň ho ale designéři snížili. Výsledkem je proto svalnatější vzezření, kterému dodává punc chromem obdařená přední maska připomínající manažerský model Passat.

Uvnitř je k vidění mix starých známých prvků s novými. Hlavní je, že pokud si je budoucí majitel ochoten významně připlatit, dostane celý balík moderních technologií. Adaptivní tempomat nebo třeba čtečku dopravních značek už snad ani není třeba zmiňovat. Zajímavostí je hlavně displej, který nahrazuje klasické budíky, nebo novinka v podobě hed-up displeje. Ten nepromítá údaje o rychlosti nebo navigaci přímo na čelní sklo, ale používá k tomu samostatně výsuvný skleněný štít na vrchu přístrojové desky.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.