Do Prahy se Belgičan Serge Borenstein poprvé krátce podíval v roce 1983, v době, kdy jeho otec dodával do tehdejšího Československa džíny Wildcat. Podruhé už přijel po pádu komunistického režimu jako obchodník s realitami, který rozpoznal potenciál pražské čtvrti Karlín. V Česku se sice nejdřív pustil do podnikání s outdoorovou reklamou, v polovině 90. let už ale založil Karlín Group a získal několik nemovitostí včetně rozsáhlého areálu někdejšího ČKD Dukla, který postupně přestavuje a rozvíjí. V současnosti už také pracuje na projektech v dalších pražských čtvrtích a chystá tisíce malometrážních bytů se sdílenými prostorami pro mladé páry a jednotlivce. Se stejným zápalem jako o developmentu mluví o hře na kytaru, které před několika lety propadl.

Zatím jste si přečetli méně než 5 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.