Na letošní 9. březen Tomáš Čupr jen tak nezapomene. Cizinecká policie vtrhla do skladu jeho firmy na rozvážku potravin Rohlík.cz, odvedla si ukrajinské dělníky, které Čuprovi dodala pracovní agentura, a většinu z nich vyhostila. V zemi podle policie pracovali nelegálně, protože neměli česká, nýbrž polská víza. Čupr záhy zákrok policie na facebookovém profilu přirovnal k praktikám StB, označil jej za "prasárnu" a vrhl se do boje za spravedlnost. Je přesvědčen, že Ukrajince zaměstnával v souladu se zákonem.

Ačkoliv mu lidé na zmíněném Facebooku namítali, že měl přiznat pochybení, nakonec nejde o nijak překvapivou reakci. Ondřej Raška z investiční skupiny Miton v minulosti označil Čuprovu povahu za buldočí. Spolupracovníci jej popisují jako dravého lídra a workoholika, který když se do něčeho "zakousne", jen tak to nepustí. I díky tomu vybudoval tři firmy silné v sektoru e-commerce a zařadil se mezi nejvýraznější mladé tuzemské podnikatele.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.