Na jihu Čech to předvánočně jiskří. Vodňanská radnice se rozhodla proměnit své město v "hlavní město rybářství" a uzmout tak korunku Třeboni, dosavadní neoficiální královně českých rybářů. "Třeboňský pan starosta Jiří Houdek prohlašuje, že Třeboň je v první řadě lázeňské město, tak si myslím, že Vodňany si mohou rybářství přivlastnit," zašpičkoval při nedávném předávání ocenění Město pro byznys vodňanský místostarosta Karel Burda. Reakce třeboňských konšelů na sebe ovšem nenechala dlouho čekat. "Vodňany jsou historické město, Třeboň je historické město. Vodňanští mají ryby, třeboňští mají ryby. Vodňany nemají lázně, Třeboň má lázně - takže jsme vyhráli," přisadil si v rozhovoru s týdeníkem Ekonom místostarosta Třeboně Zdeněk Mráz.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.