Ceny v klání Právnická firma roku 2012 byly v polovině listopadu rozdány. V kategorii domácích advokátních kanceláří zvítězila společnost Kocián Šolc Balaštík, která z pomyslného trůnu sesadila loňského vítěze PRK Partners, v rámci mezinárodních kanceláří je na prvním místě Weil, Gotshal & Manges, tedy stejně jako loni. Ta byla vůbec nejúspěšnější, na své konto si totiž připsala hned čtyři výhry.

Kanceláře byly vybrány na základě hlasů nezávislé skupiny 250 expertů z práva i byznysu a dotazníků, v nichž právnické firmy organizátora soutěže Epravo.cz informovaly například o svých nejvýznamnějších transakcích.

Poprvé byly rozdány ceny regionálním kancelářím, zvláštní ocenění zamířilo prvně i za klientské služby. Soutěž se tak letos rozšířila na celkem 19 kategorií.

Týdeník Ekonom, jenž je mediálním partnerem soutěže, se ve spolupráci s měsíčníkem Právní rádce ptal, jak vybraní vítězové vnímají své obory, kdo patří k jejich zásadním klientům a jak se staví k finanční krizi, která zasáhla jak společnosti, pro které pracují, tak je samé.

FOTO: Špičky české advokacie. V soutěži Právnická firma roku se letos navýšil počet kategorií a tím i vítězů. Řada advokátních kanceláří triumfovala ve více oborech.

 

Týdeník Ekonom - č. 46/2012Podrobný přehled vítězných advokátních kanceláří v jednotlivých kategoriích (včetně jejich profilů) i rozhovor se zakládajícím partnerem vítězné kanceláře NAJDETE V NOVÉM VYDÁNÍ TÝDENÍKU EKONOM, KTERÝ VYŠEL VE ČTVRTEK 15. LISTOPADU.

banner 2

Související