Stát se chce v příštích letech pustit do vlastní bytové výstavby. A to buď zcela ve své režii prostřednictvím státního developera, anebo ve spolupráci s velkými firmami, kterým by předal „nachystané“ pozemky se stavebním povolením. Stavět by se mělo začít ještě v tomto volebním období. Řeč je přitom o tisícovkách nových bytů. Developeři a podnikatelé však schopnost státu rozhýbat bytovou výstavbu zpochybňují.
Chcete číst dál?
Ještě na vás čeká 90 % článku.
S předplatným získáte
- Web Ekonom.cz bez reklam
- Možnost sdílet prémiový obsah zdarma (5 článků měsíčně)
- Možnost ukládat si články na později
Zaujal vás článek? Pošlete odkaz svým přátelům!
Tento článek je zamčený. Na tomto místě můžete odemykat zamčené články přátelům, když si pořídíte předplatné.
Aktuální číslo časopisu Ekonom
Martin Ťopek
Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.



