Ekonom se rozhodl hledat výnos na burze. Vybrali jsme konkrétní akciové tituly pro hypotetické portfolio v hodnotě za necelý čtvrt milion korun.

Nakupování po internetu, jak známo, drtí kamenné obchody. Není ale pravda, že e-shopy typu Amazon ničí zcela vše z oceli, betonu a cihel. Důkazem je belgický provozovatel skladů Warehouses De Pauw.

Bez služeb této firmy známé také jako WDP se neobejde takřka žádná logistická společnost ani e-shop v západní a jihovýchodní Evropě. WDP provozuje své sklady a s tím spojené služby v Nizozemsku, Belgii, Francii a Rumunsku. Přestože jde o zcela off-line byznys, cena akcií WDP, se kterými se obchoduje v Bruselu, vzrostla od vzniku portfolia týdeníku Ekonom téměř o 30 procent.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.