Zlatým hřebem práce na počítači je uložení souboru. Nejdřív jen tak − prostě dáte příkaz "uložit" a ono to někde bude. Brzy zjistíte, že ukládat "jen tak" není nejlepší, protože občas soubor taky potřebujete znovu najít. Takže si uděláte pár adresářů, kam hotové věci ukládáte − třeba podle data, tématu a tak.

Nejdřív je systém jednoduchý, jenže adresáře přibývají, pak jsou v nich i podadresáře, sem tam je potřeba něco přejmenovat nebo přesunout, některé podadresáře se ocitnou mimo hru, v jiných obsah přestává korespondovat s názvem − a celek už dávno není tříděn jen podle data nebo tématu. Z vnějšího pohledu je to chaos − ale vám slouží, protože vy jste ho stvořili.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.