Matěj Bárta o sobě říká, že hodně žije aplikacemi − ať už těmi na správu nemovitostí, jako je M2C Support, či takovými jako Flightradar nebo Spotify. Všechny má přehledně uložené v mobilním tele­fonu  1 . "Vyřídím díky němu téměř vše, co potřebuji. Specialisté na IT bezpečnost mi to sice rozmlouvají, ale mě to nijak nestresuje. V dnešní době se stejně neschováte," krčí rameny ředitel společnosti M2C, která poskytuje služby ostrahy, údržby a úklidu.

Technologie jsou prý jeho každodenním chlebem a z obchodního hlediska je nadšen, jak se rozvíjejí a prodávají. "Občas mě zaskočí, jak se naplňují i nejutopističtější sci-fi romány," říká a ukazuje přitom na automatickou sekačku na trávu  2 , kterou si nedávno pořídil. "Dlouho jsem říkal, že chytrým spotřebičem je u nás doma pes, teď je to spíš tahle sekačka," směje se Bárta.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.