Golf & Spa Resort Kunětická hora bude hostit 10. září Celostátní setkání manažerů pro pořizování a správu vozových parků a dodavatelů odvětví. V dopoledním přednáškovém bloku zazní šest odborných přednášek, k nim pak v odpoledních hodinách přibudou dva firemní workshopy.

Testovací jízdy budou dopoledne vyhrazeny pro členy poroty ankety o Hankook Firemní auto roku, zatímco odpoledne bude více než stovka testovacích vozů k dispozici všem účastníkům akce.

Podrobný program akce včetně anotace k přednáškám a profilu řečníků bude k dispozici na webu iFleet.cz 4. září 2015. Na akci je stále možnost se přihlásit pomocí přihláškového formuláře na webu časopisu Fleet.

Následný program Tour de Fleet 2015 zahrnuje Den s Fleetem v Starém Městě u Uherského Hradiště (1. října) a celá akce pak vyvrcholí konferencí Fleet Festival Praha s vyhlášením výsledků anket ALD Automotive Fleet Awards a Hankook Firemní auto roku 2015.

I veřejnost může hlasovat o nejoblíbenější Firemní auta roku ve speciální kategorii na internetu, a to na adrese FiremníAutoRoku.cz.

Firmy mohou též bezplatně nominovat své produkty a služby do ankety ALD Automotive Fleet Awards pomocí formuláře na adrese FleetAwards.cz.

Související