Největší česká advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners, pro kterou pracuje přes 170 právníků, zvýší letos své tržby v meziročním srovnání o více než čtvrtinu na 600 milionů korun. Firma radila například společnosti Koninklijke Ahold v souvislosti s akvizicí stoprocentního podílu ve Spar Česká obchodní společnost či Pivovarům Lobkowicz Group při vstupu na burzu. "Studoval jsem historii řady úspěšných světových firem, jejich metody řízení i přístupy jednotlivých šéfů firem k dosažení vynikajících výsledků. V naší kanceláři se to snažíme adaptovat na česko-slovenské prostředí," říká řídící partner kanceláře Jaroslav Havel a vysvětluje, proč se mu vyplácí řídit advokátní kancelář jako normální firmu.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.