Advokátní kancelář BBH, která pracuje například pro investiční skupinu PPF, se na začátku listopadu stala domácí právnickou firmou roku. Do ankety vyhlašované společností Epravo.cz se kancelář, mezi jejíž klienty patří například i EPH, ČEZ, Česká televize či Česká pošta, zapojila poprvé. Okamžitě ji však ovládla a na vrcholu žebříčku, který zohledňuje například objem transakcí jednotlivých kanceláří, tak vystřídala loňského vítěze PRK Partners. BBH přidala k absolutnímu vítězství ještě trofeje v kategoriích restrukturalizace a insolvence, bankovnictví a finance a také česká firma na mezinárodních trzích. Se čtyřmi prvenstvími se tak stala vůbec nejúspěšnější z oceněných firem.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.