Kniha Start-up Nation s podtitulem "Příběh izraelského ekonomického zázraku" by mohla na pokračování vycházet poměrně dlouho; její autoři Dan Senor a Saul Singer mají v současném Izraeli témat ke zpracování řadu. Jen v samotném Tel Avivu, centru izraelských inovací, působí zhruba tisíc hi-tech firem. Některé z nich letos výrazně uspěly na globálním trhu. Ať už jde o emisi akcií na americké burze Nasdaq za miliardu dolarů jako v případě firmy Mobileye, či prodej společnosti Viber za 900 milionů dolarů. "Nebo start-up jménem Orcam, který pomáhá nevidomým lidem vidět a nyní pracuje i na vlastním projektu aut bez řidiče, na jiných principech než Google," vybírá ze seznamu zajímavých firem Saul Singer.

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.