Hříšníci a poctivci

(Na kolik procent úřady vyplnily systém evidence administrativních budov CRAB k 31. 7. 2014. Procento srovnává aktuální stav a šetření Úřadu vlády o stavu budov z let 2006/2007.)

Případová ministudie: Budova U Půjčovny 955, Praha - Nové Město

Objekt je evidován jako jiná stavba. Je ve vlastnictví České republiky a hospodařit s ním přísluší Úřadu průmyslového vlastnictví.
Dle šetření Úřadu vlády byla celková plocha objektu 7001 m2, z toho 3438 m2 kancelářská plocha. Úřad průmyslového vlastnictví užíval 5629 m2 celkové plochy objektu, z toho 3438 m2 kancelářské. A to pro pouhého jediného zaměstnance! Dále bylo v objektu evidováno 14 bytů o celkové výměře 1372 m2.
Tím, že není budova zaevidována v CRAB, není zřejmé její celkové využití, efektivnost využití kancelářských ploch, případně existence volné plochy využitelné pro jiné organizační složky státu nebo státní organizace.

Zatím jste si přečetli 80 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.