Nakupování na internetu je zábava, ale placení je otrava. Do této věty by se dal shrnout takzvaný konverzní poměr v e-commerce neboli množství návštěvníků webu, kteří na něm utratí peníze. A ten se v prostředí českých internetů pohybuje v řádech nízkých jednotek procent. Velká část zákazníků přitom stránku opouští ve finální verzi - tedy těsně před dokončením objednávky a zaplacením.

Český start-up Twisto, založený sedmadvacetiletým Michalem Šmídou, se inspiroval v zahraničí a snaží se tento poměr navýšit tím, že pro zákazníka učiní konečnou fázi nákupu pohodlnější. Výhody tohoto postupu jsou jasné, uspokojí totiž najednou B2B i retail. Vyjdou vstříc zákazníkovi, ten bude více nakupovat a e-shopu tak přinese více peněz.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 90 % článku.

První 2 měsíce, pak 149 Kč měsíčně

S předplatným získáte

  • Web Ekonom.cz bez reklam
  • Možnost sdílet prémiový obsah zdarma (5 článků měsíčně)
  • Možnost ukládat si články na později
Nebo
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zaujal vás článek? Pošlete odkaz svým přátelům!

Tento článek je zamčený. Na tomto místě můžete odemykat zamčené články přátelům, když si pořídíte předplatné.

Odkaz pro sdílení:
https://ekonom.cz/c1-62448840-start-up-ktery-chce-znicit-dobirku