Nastal konečně čas na investici do bydlení? Je třeba si pospíšit s nákupem bytu? Odborníci na realitní trh tvrdí, že není třeba se unáhlovat. Není totiž důvod. I navzdory tomu, že letos opět zaznívají hlasy od developerů, abychom investovali, protože nadešla ta nejlepší chvíle.

»Předpokládám, že v letech 2011 až 2012 nedojde k výraznému zvýšení cen žádných nemovitostí kromě dvou výjimek – bytů v prima rate polohách a stavebních pozemků. Stejně tak nelze předpokládat, že by se plánované zvýšení DPH mohlo promítnout do finálních cen bytů,« míní Petr Ort, vedoucí katedry podnikání a oceňování Bankovního institutu vysoké školy v Praze.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.