Yun je čtyřicetiletý inženýr, který vystudoval slavný americký Massachusettský technologický institut. Po jeho dokončení se přesunul zpět domů na Tchaj-wan, aby se vrhnul na kariéru odborníka na vývoj a výrobu čipů. Tyto součástky jsou dnes kritickou součástí světové ekonomiky a už dávno se z počítačů, serverů, mobilů, vysílačů a zbraní přesunuly i tam, kde by je mnozí nečekali, včetně ledniček, sluchátek a chytrých záchodů. Odhaduje se, že se byznys s čipy příští rok dostane na 575 miliard dolarů. Yunova patnáctiletá kariéra v této branži tak přinášela neustále rostoucí vysokou výplatu a další benefity. Přesto se před pár měsíci rozhodl, že světovou Mekku výroby čipů a procesorů opustí a z Tchaj-wanu se přesune do vnitrozemské Číny.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.