Svět předaleké galaxie, v níž se odehrávají filmy ze série Hvězdné války, se opět přibližuje divákům a jejich peněženkám. Poté co jeho autor George Lucas prodal práva k sérii společnosti Walt Disney Company, do biografů vstupuje další pokračování. Kdo by se ovšem těšil na Luka Skywalkera, propadne zklamání. Snímek nazvaný Rogue One: Star Wars Story se v ději vrací před první uvedenou epizodu Novou naději a vypráví o snaze povstalců ukrást plány Hvězdy smrti. První reakce hodnotí novou část série pozitivně. I díky chytrým narážkám na předcházející díly. Z výsledku tak možná budou spokojeni jak skalní fanoušci, tak producenti. Očekává se, že film jenom v amerických kinech utrží za první víkend 130 milionů dolarů. Na premiéru, jež proběhla druhý prosincový víkend v divadle Pentages, dorazili i někteří herci z původní série. Třeba i Peter Mayhew. Že si jeho tvář nevybavujete? Není divu, zahrál si postavu Žvejkala, která je od hlavy k patě celá chlupatá, a Mayhew se proto před kamerou vždy objevil jenom v jejím kostýmu.

Zatím jste si přečetli 100 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.