Vývoj technologií pozoruje šéf Bohemia Cargo Jan Kučera (34) hlavně v oblasti hardwaru. "Odpadají USB porty, mizí velké pevné disky, všechno je dnes bezdrátové a směřuje takzvaně do vzduchu," říká s tím, že denně používá cloud, který dokáže propojit všechna technologická zařízení: telefon, tablet i počítač. "Cloud je pro mě technologií číslo jedna, mám v něm veškerý soukromý i pracovní život," usmívá se. Protože na papírové bloky Kučera už dávno zanevřel, praktickým společníkem je mu iPad  1  s aplikací Evernote, kam si ukládá vše, co nechce mít v hlavě: poznámky, soubory a fotografie.

Fotografování se koneckonců sám aktivně věnoval. "Dříve to bylo mé hlavní hobby, v ateliéru jsem fotil zejména portréty a akty a filmy si sám vyvolával," vzpomíná a dodává, že analogová fotografie  2  je mu nejbližší, používá fotoaparát  3  starý přibližně 40 let. "Dnes fotím převážně na cestách, ale už zdaleka ne tolik jako dřív."

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.