Běžný pracovní den generálního ředitele České podnikatelské pojišťovny Jaroslava Besperáta je plný porad a rozhodování. Je proto velkým fanouškem nových technologií. "Papíry se vytrácejí, informace jsou čím dál rychlejší, všechny grafy a plány vidíme okamžitě. Technologiím neutečeme, musíme ale zachovávat jejich bezpečné hranice," říká.

Favoritem mezi každodenními technologiemi je pro něj tablet  1 , který využívá na cestách automobilem  2  z jednoho jednání na druhé. "Je to velmi flexibilní přístroj, na kterém dokážu vyřešit spoustu pracovních záležitostí. Mám sice velmi dobré oči, na telefonu si ale prezentaci pohodlně nepročtu a notebook mi přijde nepraktický."

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.