V projektu tramvajenky Opencard utopila Praha 1,8 miliardy korun. Byl to záměr? Nevíme, ale víme, že Opencard všemi silami protlačil Pavel Bém, přítel šíbrů, kteří pak projekt zdárně "podojili". Teď ovšem před soudem nestanul Bém, ale jeho nástupci Bohuslav Svoboda a Tomáš Hudeček.

Už jen tohle člověku zvedá tlak. Chcete se ale rozčílit ještě víc? "Opencard je majetkem města a klienti podpisem obchodních podmínek potvrdili, že kartu vrátí," čteme v novinách. Statisíce lidí tedy budou muset vystát frontu, aby se zbavili kousku plastu, který umožnil největší tunel v dějinách metropole. Opencard nás neokrade jen o peníze, ale i o čas.

Už nejsme Charlie?

Spolek Islám v České republice nechceme (IVČRN) považuju za skupinku xenofobních podivínů a jeho šéfa Martina Konvičku za člověka s extremistickými názory. Mnohokrát jsem se s ním veřejně střetl, takže si nikdo nemůže myslet, že mám potřebu ho obhajovat. Teď se ale Konvičky chtě nechtě musím zastat. Jedenáctého září vyrazil s dalšími členy IVČRN k ambasádě Saúdské Arábie v pražských Dejvicích demonstrovat proti islámu.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.