Ekonom přes SMS

Pošlete do úterý 22:00 SMS ve tvaru: EKONOM JMENO PRIJMENI ULICE CP OBEC PSC na číslo 90211 a časopis Ekonom vám doručíme až domů. Přečtěte si více o službě.

Cena SMS služby včetně doručení výtisku je 49 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha.

Naposledy se proslavil zákonem, který zavádí pokutu až deset tisíc korun za urážku úředníka. Předtím stvořil novelu ústavy, podle které lidé přímo volí prezidenta republiky. Vládnutí Miloše Zemana pak hodnotí jako standardní, nevybočující ve srovnání s jeho předchůdci.

Již příští čtvrtek bude týdeník Ekonom vypadat jinak. Nikoliv však svým zaměřením. Dále budeme seriózní ekonomicko‑společenský týdeník. V několika směrech se však výrazně změníme, věříme, že k lepšímu.

Budeme ke světu kolem nás přistupovat více kriticky, a to jak při výběru témat, tak při jejich zpracování. Půjdeme víc do hloubky, hlavnímu tématu budeme věnovat výrazně větší prostor. Chceme také hledat a vyprávět víc příběhů.

Můžete se těšit i na nové rubriky a formáty, mimo jiné na provokativní sloupky známého aktivisty Matěje Hollana. A posílíme i praktickou část, v rubrice nazvané Paragraf vás budeme provázet novinkami v legislativě či daních.

Věřím, že když jste nám, vážení čtenáři, věnovali svou přízeň dosud, z nové podoby Ekonomu budete nadšeni, jako jsme my. Těším se s vámi.

Hezké čtení

Dalibor Martínek, šéfredaktor

obalka Ekonom 2016 20 520Objednejte si nové číslo Ekonomu přes SMS. Ke stažení je také v aplikaci Ekonomu na iPadu, iPhonu a zařízeních se systémem Android.

Související