"Před Zemanem uděláme kvůli podpisům frontu. To snad bude trapné i jemu," šéfka sněmovny a favoritka ODS na premiérku Miroslava Němcová o prezidentově požadavku na 101 podpisů pro kabinet nedávné vládní koalice.

Optimismus paní Němcové bohužel nesdílíme. Spíše očekáváme, že ze vzniklé fronty orgány činné v trestním řízení vytáhnou prezidentem vytipované výtečníky a bude po stojedničce.

 

"Polskému kléru se stále častěji pletou slova Betlém a Bentley," polský publicista Jakub Wojewodski o náklonnosti polských katolických hodnostářů ke drahým autům.

Ano, k některým záměnám dochází pozoruhodně snadno. Vyměnit Bentley za Betlém je pro drtivou většinu populace nepochybně mnohem obtížnější.

 

"Pivní limonády jsou módní, ale nás nezajímají. Chceme prostě vařit pivo," Štěpán Tkadlec, ředitel a spolumajitel Únětického pivovaru.

Děkujeme za hlas rozumu (byť osamělý).

 

"Radka znám jako skvělého člověka a vynikajícího úředníka... Nemá to se SPOZ a s panem prezidentem Zemanem nic společného," bývalý šéf SPOZ a nynější hradní kancléř Vratislav Mynář ke jmenování místopředsedy SPOZ Radka Augustina do pozice vedoucího Úřadu vlády.

A teď, milé děti, šupky dupky do postýlek. A sladké spaní bez zbytečného přemýšlení!

 

"Nedokážu říci, jestli je to tradice, nebo ne, ale vosková figurína pana prezidenta Zemana tam opravdu nebude," hradní mluvčí Hana Burianová o tom, že Český prezident odmítl být vystaven ve slavném francouzském muzeu voskových figurín Grévin.

Správně! Copak je náš pan první přímo zvolený prezident nějaký voskový panák!? A vůbec - co kdyby tam na něho kálely mouchy!

 

"Hezké mi přijde slovo úspěch - když si odstraníte ú, dostanete spěch, když ještě s, máte pech, a když i p, tak vám zbyde ech...," Tomáš Hajzler, zakladatel a majitel společnosti Peoplecomm.

Doporučujeme k dovolenkovému zamyšlení.

 

"Dvacetiletý mladík z Olomouce oznámil na linku 158 loupežné přepadení u železniční stanice v blízkosti bývalé pošty v Přerově. Policisté následně zjistili, že poškozený mladík dostal ránu pěstí od osmnáctiletého komplice z Olomouce, když se dohadovali o rozdělení odcizeného lupu," policejní mluvčí Marie Štrbáková.

Další potvrzení, že Darwinova teorie přirozeného výběru stále spolehlivě funguje.

 

"Často mi přijde, že se některé filmy produkují, jako když Babica dělá sushi - místo ryby tam dá párek a radí, abyste místo sushi rýže použili kolínka. Jistě to jde i takhle, ale to my nechceme," filmová producentka Kateřina Silná ze společnosti Film United, která chce za 90 milionů natočit film o bratrech Mašínech.

Jen aby paní producentka nesplakala nad výdělkem. Jak známo, Babicovy blafy Češi přímo zbožňují!

 

"Trochu mě zarazila debata v rádiu, že je snad nějaké divné nosit v sandálech ponožky... Bez ponožek si sandály neumím představit," místopředseda ČSSD a senátu Zdeněk Škromach.

Je skvělé mít jistotu, že k moci nastupuje moderní levicová strana blairovského střihu.

 

"Nemecký podnikatel hladá atraktívnu tlmočníčku," inzerát ve slovenském ekonomickém týdeníku Trend.

Která kývne, nechť si pak nestěžuje.

Související