Ekonom pro iPad

Kolik stojí elektroniké vydání?

Nákup přes App Store
- jednotlilvé vydání - 1,59 EUR
- měsíční předplatné - 5,99 EUR
- roční předplatné - 69,99 EUR

Nákup přes e-shop Economia
- roční předplatné - 1 699 Kč (koupit můžete ZDE)
- Roční předplatné v balíčku Ekonom iPad Premium (balíček obsahuje: Ekonom pro iPad, tištěný Ekonom, přístup do online archivu Ekonomu od r. 1997) - 2 699 Kč (koupit můžete ZDE)

Vydavatelství Economia uvedlo na začátku roku novou aplikaci pro iPad. Po Hospodářských novinách a Respektu má svou aplikaci také týdeník Ekonom. První číslo v elektronické podobě vyšlo 5. ledna a je zdarma.

„Aplikace týdeníku Ekonom je postavena na kvalitním obsahu a typografii, jež vychází z úspěšné modernizované podoby tištěného Ekonomu. Předností aplikace je jednoduchost, přehlednost a čistý design,“ přibližuje šéfredaktor Ekonomu Ondřej Neumann.

Orientace v aplikaci je naprosto intuitivní, podle potřeb můžete měnit orientaci zařízení na výšku nebo na šířku. Výhodou je i propojení jednotlivých článků mezi sebou a odkazy na webové stránky, kde se čtenáři dozvědí více informací k danému tématu.

Bonus navíc, výhodnější cena

Z obsahového hlediska Ekonom v iPadu kopíruje tištěné vydání. Bonusem jsou fotogalerie a videa. Čtenáři mají navíc možnost stáhnout si zdarma osm nejnovějších vydání na ukázku a dále mohou využívat archiv všech zakoupených čísel. Nové vydání je k dispozici vždy ve středu o půlnoci.

S novou aplikací pro iPad připravila Economia také speciální nabídku předplatného týdeníku Ekonom. Roční předplatné v balíčku Ekonom iPad Premium, který obsahuje elektronickou i tištěnou verzi týdeníku a přístup do jeho online archivu od roku 1997, stojí 2699 Kč. Roční předplatné pouze pro iPad lze pořídit za 1699 Kč.

Jednotlivá vydání, která je možné objednat před AppStore, stojí 1,59 EUR a jsou tedy levnější než tištěný Ekonom.

Kontaktní informace

Aplikaci si můžete stáhnout přes App Store, čili zde:

Více informací se dozvíte zde: http://ekonom.cz/ipad

Dotazy a žádosti o technickou podporu posílejte na ekproipad@economia.cz

Připomínky k elektronickému vydání můžete směrovat na email: lukas.rozmajzl@economia.cz


Jak Ekonom v iPadu vypadá? Podívejte se na následující grafiku (pro zvětšení klikněte na obrázek):

Týdeník Ekonom v iPadu

Související