Pokud vláda Andreje Babiše získá ve sněmovně důvěru a začne vládnout, zlepší se podle vás podnikatelské prostředí v Česku?

Vláda Andreje Babiše

Martin Hutař
Martin Hutař
jednatel ve společnosti PRO-BIO
Budou kopat za stát a za své zájmy . Babiš tvrdí , že už není podnikatel. Jeho voliči mu to věří. Aby ho příště volili, musí se proti podnikatelům vymezovat. Bohužel opět poroste především byrokracie. Ale je to také na nás , co si necháme líbit !
Petr Kocian
Petr Kocian
generální ředitel NeoVize Group
Nezlepší. Očekávám spíše zhoršení, nové povinnosti a častější a tvrdší kontroly. Bohužel...
Tomáš Prajzler
Tomáš Prajzler
Regionální ředitel Talentor Advanced Search
Ne. Bude to přesně naopak a nebude se to týkat jen prostředí k podnikání, bude se to týkat prostředí k životu. Šílenci z SPD a komunistické příšery v čele sněmovních výborů a tichá podpora vlády od těchto dvou stran mě naplňuje hrůzou.
Kvido Štěpánek
Kvido Štěpánek
byznysmen a majitel firmy Isolit‑Bravo
Ano.
Petr Bartoň
Petr Bartoň
jednatel Lundegaard
I když bude vládě šéfovat podnikatel, tak to není záruka, že se zlepší podnikatelské prostředí jako takové. V osobě Andreje Babiše je až příliš otazníků střetů zájmů a vlivů, musíme pokračovat pokoušet se kultivovat podnikatelské prostředí sami.
Evžen Korec
Evžen Korec
generální ředitel firmy Ekospol
Po mnoha politicích, kteří neměli s podnikáním praktické zkušenosti, povede vládu úspěšný podnikatel. Pokud při řízení vlády využije pozitivní zkušenosti ze svého podnikání, tak by to mohlo mít pozitivní přínos i pro ostatní podnikatele.
Jaroslav Řasa
Jaroslav Řasa
zakladatel ABRA Software
To nepředpokládám. Minulý ministr financí pan B., nám povinnosti přidal, proč by to nyní mělo být jinak? Navíc součástí podnikatelského prostředí je etika = rovné podmínky, bude rozvíjena ;-)?
Šárka Litvinová
Šárka Litvinová
spolumajitelka společnosti Asiana
Nemyslím si, že podnikatelské prostředí dělá jedna vláda. Děláme ho také my podnikatelé.
Martin Lipert
Martin Lipert
zakladatel eReading.cz, CEO v Team Business, s.r.o.
Podnikatelské prostředí pro Agrofert se určitě zlepší. Osobně bych také rád měl onu moc kontroloval pravidla hry u svého podnikání a možnost si čas od času někde kleknout.
Vítězslav Bican
Vítězslav Bican
ředitel Channel Crossings
Ne.
Související