Používáte sociální sítě? Sdílíte na nich osobní věci, nebo je využíváte jako profesionální nástroj? Která vám nejvíc přirostla k srdci?

Používáte sociální sítě? Sdílíte na nich osobní věci, nebo je využíváte jako profesionální nástroj? Která vám nejvíc přirostla k srdci?

Martin Vodička
Martin Vodička
Sociální sítě používám pouze jako profesionální nástroj. Využíváme je jako další nástroj pro komunikaci s potencionálními uchazeči, studenty, absolventy a spolupracujícími firmami. Naše škola používá Facebook, Instagram, YouTube a Google+.
Petr Kocian
Petr Kocian
generální ředitel NeoVize Group
Používám hlavně Facebook a LinkdeIn. Prakticky jen jako profesionální nástroj. Vždy mne dokáže překvapit nakolik osobní věci lidé na FB sdílejí.
Karolína Topolová
Karolína Topolová
generální ředitelka AAA Auto
Používám v omezené míře z profesionálních důvodů LinkedIn, jinak mi bohužel na sociální sítě k osobnímu využití nezbývá čas.
Mirko Kalous
Mirko Kalous
Okin Group
Mám profil na LinkedIn, ostatní nevyužívám. Ve firmě používáme interní sociální síť.
Tomáš Prajzler
Tomáš Prajzler
Regionální ředitel Talentor Advanced Search
Ano, pracovně LinkedIn (hodně) a lehce Twitter s Facebookem (lehce). Soukromě Facebook.
Vítězslav Bican
Vítězslav Bican
ředitel Channel Crossings
Soukromě a rád Twitter a velmi příležitostně Instagram. A pracovně samozřejmě LinkedIn, ale chtěl bych na něm být aktivnější. Ve firmě používáme všechny hlavní sociální sítě s různým účelem.
Hana Gawlasová
Hana Gawlasová
partnerka a vedoucí oddělení digitálního práva v advokátní kanceláři Deloitte Legal
Ano. Jak které. Twitter.
Arthur Braun
Arthur Braun
advokát a managing partner v bpv Braun Partners
Vzhledem k tomu, že bezpečnost dat je tam podstatně menší než v šifrovaném e-mailu, nepoužívám je pro klientské a jiné důvěrné věci, málokdy LI pro sjednání schůzek.
Robert Vojáček
Robert Vojáček
Hlavně jako profesionální nástroj pro firmu. Rozhodně Facebook. Marketingově se dá krasně využít. Do reklam se vejde mnoho obsahu.
Jiří Stabla
Jiří Stabla
zakladatel Konopných lékáren, Konopne-lekarny.cz, Stabla
Všechny s různou rétorikou. Ve světě medicíny jsem lékař, v hudebním DJ ikona, pro kluky z dvorku darebák. Rád je sleduji více pohledy, vyvolávám diskuzi pro tisíce lidí. V byznysu jsme odstřiženi kvůli konopí, ač legální, Facebook to nezajímá. Proč?
Libor Vašek
Libor Vašek
Osobně používám Fb,Twitter,Instagram,LinkedIn a každý pro jiné účely.Soukromě jsem od závislosti na fb přešel nyní k Instagramu a obrázky mě dostávají.Twitter k dění v oblasti IFRS.Komora využívá nejvíce fb pro sdílení informací o jejích aktivitách.
Dan Jiránek
Dan Jiránek
Bývalý předseda Svazu měst a obcí ČR
Používám FB jak pracovně tak soukromě. K srdci mi to zvlášť nepřirostlo, ale je to jednoduché a moc času to nezabere, navíc s některými kamarády např. z Austrálie bych se asi jinak neviděl.
Martin Štrupl
Martin Štrupl
generální ředitel Hamé
Používám jen občas Linkedln, bez obsahu osobních údajů.
Martin Hutař
Martin Hutař
jednatel ve společnosti PRO-BIO
Soukromně vůbec nepoužívám, není důvod. Ve firmě to bohužel není moc intenzivní, což je škoda. Máme co dohánět. Umět s těmito produkty dobře zacházet je také kumšt.
Lumír Al-Dabagh
Lumír Al-Dabagh
Používám FB a LinkedIn, jak soukromě tak firemně. Používáme i interní firemní soc. síť pro sdílení informací.
Jan Kučera
Jan Kučera
Nepoužívám. V byznysu upřednostňuji osobní jednání, případně klasické komunikační nástroje včetně mailu. Vzhledem k mému věku to není problém, nicméně je mi zcela jasné, že až nastoupí do byznysu dnešní studenti, byl bych totální mrtvola.
Jitka Jechumtálová
Jitka Jechumtálová
Pro pracovní účely ano, soukromě ne. U počítače již tak trávím až nezdravě moc času. Raději mám osobní kontakt než vystavování sebe a své rodiny na sociálních sítích.
Radek Špicar
Radek Špicar
viceprezident Svazu průmyslu ČR
Ac jsem se jakekoli zavislosti vzdy branil, na Twitter jsem si ji vytvoril dosti silnou.
Evžen Korec
Evžen Korec
generální ředitel firmy Ekospol
Facebook používáme hlavně k informování o dění v Zoo Tábor, abychom ji maximálně zatraktivnili návštěvníkům.
Kvido Štěpánek
Kvido Štěpánek
byznysmen a majitel firmy Isolit‑Bravo
Soukromě nepoužívám a tento názor jsem přenášel i do práce, to ale zřejmě nebylo správné, a tak teď pracovně doháníme dříve zanedbané. Pro soukromé účely jsem ale názor nezměnil.
Miroslav Bobek
Miroslav Bobek
ředitel Zoologické zahrady Praha
Používám Facebook, který je mi pořád ještě nejbližší, ale rovněž Twitter a Instagram. Tyto sociální sítě jsou pro mne důležitým komunikačním nástrojem. Soukromých informací na nich sdílím jen poměrně málo, jde pro mne spíše o profesionální nástroje.
Radomír Klofáč
Radomír Klofáč
zakladatel a jednatel MORIS design
Nepoužívám. Stačí mi informace z telefonu, sms, emailu, CRM, ERP a osobní schůzky. Při představě, že bych měl ještě trávit čas na sítích, mi naskakují pupínky. Chci mít také soukromý život a na něj musím mít čas.
Jaroslav Řasa
Jaroslav Řasa
zakladatel ABRA Software
Jako firma používáme všechny běžné. Profesně osobně používám LinkedIn, ostatní téměř vůbec kvůli času. Nemyslím, že by někoho zajímalo, co jsem měl k snídani, v tom lepším případě :-).
Jiří Konečný
Jiří Konečný
zakladatel Elko EP
Soukromně žádný (mimo profil LinkedIn). Používali jsme interně Skype, ale když míra soukromí přerostla pracovní, tak stop. Pro komunikaci s Middle East výhradně WhatsApp, protože je rozšířený, v Íránu pak Instagram, který je jediný povolený.
Tomáš Froyda
Tomáš Froyda
Soc. sítě používáme pro firemní kom. s našimi zákazníky a fanoušky. Pro rozvíjení emotivnějšího vztahu značky k jejím zákazníkům a budování její další spontánní znalosti. FB, Instagram. Vliv na nákupní chování není ověřen. Soukromě v žádném případě.
Markéta Stržínková
Markéta Stržínková
ředitelka pobočky Atradius Česká repubika
A jak bych mohla jako přežít? Pro blízké a kamarády fcb, pro práci pokulhávající LinkedIn...prošla jsem i závislostmi na sdílení, ale to je naštěstí za mnou :) a mohu se věnovat jiným závislostem...
Tomáš Pavlík
Tomáš Pavlík
Pracovně používám nejvíc LinkedIn pro udržování sítě profesních a obchodních kontaktů. Soukromě je mi nejsympatičtější Instagram (rychlé, přehledné, jasné, žádná ztráta času).
Související