Mají vaši zaměstnanci mezi svátky volnější pracovní režim? A jak strávíte poslední dny roku vy?

Mají vaši zaměstnanci mezi svátky volnější pracovní režim? A jak strávíte poslední dny roku vy?

U nás v LidskéSíle mají zaměstnanci volný režim pořád. Stačí plnit cíle :)
Režim si každý volíme sám. Téměř všichni si užijeme pohody a svých blízkých, než práce. A v lednu zas budeme rozdávat naplno... :-). Vše dobré a pěkné přeji za sebe i za celý tým :-).
Markéta Stržínková
Markéta Stržínková
ředitelka pobočky Atradius Česká repubika
Mezi svátky je to v práci na pohodu a hnízdo je opuštěno velitelstvem, aby všichni nabrali sílu na start dalšího roku. Krásné Vánoce :)
Jan Žůrek
Jan Žůrek
prezident České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj
V KPMG zaměstnancům poskytujeme tři dny dovolené navíc v období 29.-31. 12. Já budu muset do práce i 29. 12. Ve středu 30. 12. plánuji odjezd na Šumavu. Tam budu asi s mnoha dalšími vzývat různá božstva a marně přivolávat sněhovou nadílku.
Barbora Daňková
Barbora Daňková
jednatelka pro vývoj diagnostických produktů, jednatelka TCC online
Letos jsme dali všem zaměstnancům jako vánoční dárek dovolenou (navíc :o) mezi svátky. Takže doufám, že všichni budeme trávit svátky se svými blízkými bez stresu a pracovních starostí.
Radomír Klofáč
Radomír Klofáč
zakladatel a jednatel MORIS design
U nas maji vsichni povinne volno. Nechame lidi odpocinout a obalit nervovy system antistresovym zabalem. To same doporucuji vsem blogerum, kterym zaroven preji vse nej! Ja jedu zkusit travni lyzovani do Alp.
Jaroslav Řasa
Jaroslav Řasa
zakladatel ABRA Software
Ano, vše stojí na důvěře. Práci stejně za kolegy nikdo neudělá. Budu si užívat své blízké, spánek, pohyb, přírodu a volné myšlenky. V mém diáři je aktivní nic :-). Krásné Vánoce všem!
Související