Jaký nejzajímavější benefit nabízíte svým zaměstnancům? A který (třeba i těžko uskutečnitelný) benefit byste uvítali vy osobně?

Jaký nejzajímavější benefit nabízíte svým zaměstnancům? A který (třeba i těžko uskutečnitelný) benefit byste uvítali vy osobně?

Jan Žůrek
Jan Žůrek
prezident České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj
Máme systém Cafeterie, který v rámci finančního limitu nabízí řadu benefitů pro zaměstnance. Záleží na jejich individuální volbě. Jako partner firmy na tyto benefity nárok nemám.
Magdalena Souček
Magdalena Souček
vedoucí partnerka EY v České republice
Když jsme u nás zaváděli první benefity, byly to stravenky a 6 týdnů dovolené. A i po letech,kdy máme širokou nabídku benefitů, lidé nejvíce oceňují 6 týdnů dovolené a moderní pracovní prostředí v centru. Pro mě jsou tím nej benefitem moji kolegové.
Hana Gawlasová
Hana Gawlasová
partnerka a vedoucí oddělení digitálního práva v advokátní kanceláři Deloitte Legal
Pro neprávníky 9 dnů personal absence ročně na vyřizování osobních záležitostí. Pro všechny zaměstnance dny volna za státní svátky, které připadnou na sobotu nebo neděli. Můj dream benefit jsou kurzy přemýšlení outside of the box/get rid of the box.
Dalibor Dědek
Dalibor Dědek
podnikatel
Asi nej benefitem v Jablotronu bývaly dlouhodobé jazykové kurzy v zahraničí. Vzbudily velký ohlas, ale reálně se našlo jen pár odvážlivců, kteří se nebáli odjet na měsíc do USA či Austrálie. Lidi poěšila možnost, ale bránila jim jejich pohodlnost...
Tomáš Prajzler
Tomáš Prajzler
Regionální ředitel Talentor Advanced Search
Našim kolegům nabízíme možnost home office, maximálně flexibilní pracovní dobu (včetně úvazků typu 0,1 pro naše ženy na MD), plně placené sick days, kulturu svobodné firmy, příspěvek na jazykové vzdělávání a spoustu firemních večírků :-).
Lumír Al-Dabagh
Lumír Al-Dabagh
Kromě obvyklých benefitů nabízíme dovolenou navíc, připojištění důchodové a životní, podnikovou chatu, dopravu do práce autobusem, příspěvek na relokaci, garanci na městský byt lidem v insolvenci, umístění dětí v mateřské školce, sociální půjčky.
Mirko Kalous
Mirko Kalous
Okin Group
Máme několik benefitů, ať už je to týden dovolené navíc, mateřská školka pro děti zaměstnanců apod. Především však nabízíme zajímavou práci v úspěšné firmě, která neustále roste. Osobní benefit - práce, která mě baví a má smysl!
Petr Sýkora
Petr Sýkora
Hlavní benefit? Práce, která má opravdový smysl a vzájemný respekt. Ostatní "benefity" jsou jen make-up, který se okouká a vybledne.
Jaroslav Řasa
Jaroslav Řasa
zakladatel ABRA Software
Podíl na změně ABRY z lokální na světovou + zdravé obědy, dětem a psům přátelské prostředí, fitness stezku v příjemně klimatizovaných kancelářích, úroky 3.5 % z vkladů, dlouhodobé ubytování atd. Pro mě - aby pro všechny byla práce životní výzva:).
Ivan Pavlíček
Ivan Pavlíček
Žádné benefity nemáme, snad jen vstřícnost ke specifickým potřebám každého člověka. Průměrný "firemní věk" kolegů je přes 11 let, takže snad dobrý...
Barbora Daňková
Barbora Daňková
jednatelka pro vývoj diagnostických produktů, jednatelka TCC online
Není to nic originálního, ale zejména maminky, které vodí děti do školky/školy/kroužků, to ocení - volnou pracovní dobu a možnost pracovat z domova. A benefit pro mne? Největším benefitem je úspěch firmy a radost ze smysluplné práce.
Evžen Korec
Evžen Korec
generální ředitel firmy Ekospol
V Ekospolu pracují jen hvězdy. Milionový roční plat i u mladých manažerů u nás není vzácností. Benefitem pro naše zaměstnance je především možnost realizovat své originální ideje. Nabízíme slevu na naše byty, nadstandardní zdravotní péči, stravenky.
Petr Karásek
Petr Karásek
místopředseda České asociace interim managementu
Naše situace v Tatře je trochu jiná - podařilo se firmu zachránit, tím i práci pro mnoho lidí, které aktuálně přibývá. Po letech byl vyplacen bonus za výsledky loňského roku a první pololetí letošního. Věřím, že takovéto "benefity" zaměstnance těší.
Kvido Štěpánek
Kvido Štěpánek
byznysmen a majitel firmy Isolit‑Bravo
Řečeno slovy jednoho ředitele státního úřadu, dnes už na penzi: "Cokoli jsem dal, zdálo se málo." A můj benefit? Největší odměnou v práci mi je, když firma dobře funguje.
Karolína Topolová
Karolína Topolová
generální ředitelka AAA Auto
Podařilo se nám otevřít a zprovoznit dětský koutek Autíčko, který řadě zaměstnanců již velmi pomohl, zejména přes prázdniny, když jsou zavřené školky. A benefit pro mě? Abych měla každý den k dispozici alespoň 6 hodin navíc pro sebe i na práci.
Josef Neumann
Josef Neumann
Karierní růst v globální společnosti s výrazným růstovým potenciálem a s možností práce v zahraničí.

Osobní benefit...korporátní jet pro cestování:).
Související