Kdy nakupujete vánoční dárky? Prospívají Vánoce vašemu byznysu? A jak letos strávíte svátky?

Kdy nakupujete vánoční dárky? Prospívají Vánoce vašemu byznysu? A jak letos strávíte svátky?

Dan Jiránek
Dan Jiránek
Bývalý předseda Svazu měst a obcí ČR
24. dopoledne, je menší výběr a nemusím si lámat hlavu. Po obchodní stránce Vánoce Svazu nijak neprospívají. Svátky budu trávit jako vždy - s rodinou.
Dárky nakupuju 24. dopoledne. Vánoce pozitivní vliv na náš byznys nemají, ale těším se, že budu s rodinou, žijeme ve třech různých zemích a tak jsme si vzácní.
Hana Gawlasová
Hana Gawlasová
partnerka advokátní kanceláře Squire Patton Boggs
Srpen nebo prosinec. Vánoce motivují dokončit podzimní transakce, někdy to znamená 23/12, jindy 31/12. Svátky strávím s dětmi, rodinou, přáteli a pohádkami (!).
Jindřich Fikar
Jindřich Fikar
majitel čokoládovny Fikar
Mám pět dětí, takže nakupovat dárky je opravdu síla :-). Čokoládovna + Vánoce = taky síla. Po svátcích na Bombardino a hruškovici do Alp. A taky na lyže :-).
Mirko Kalous
Mirko Kalous
Okin Group
Dárky nakupuji v průběhu prosince. Vánoce náš byznys neovlivňují. Svátky strávím s rodinou v klidu a pohodě.
Kvido Štěpánek
Kvido Štěpánek
byznysmen a majitel firmy Isolit‑Bravo
Dárky kupuje manželka. Části našeho byznysu Vánoce prospějí. Na svátky se velmi těším, neboť je prožijeme v širším rodinném kruhu.
Online, jinak v knihkupectvích a v obchodech s muzikou. Ve vzdělávání je prosinec přirozeně slabý měsíc. Vánoce v klidu s rodinou a po svátcích v Podkrkonoší.
Barbora Daňková
Barbora Daňková
jednatelka pro vývoj diagnostických produktů, jednatelka TCC online
Dárky jsem zakoupila online po večerech. Vánoce jsou v našem oboru klidné a ve znamení pohody, odpočinku a času na rodinu. Tak doufám, že to tak bude i letos.
Evžen Korec
Evžen Korec
generální ředitel firmy Ekospol
Vánoce na náš byznys nemají žádný dopad. Svátky strávím v rodinném kruhu. Předvánočnímu šílenství ale nepodléhám, a proto dárky nekupuji.
Zbyněk Frolík
Zbyněk Frolík
podnikatel
Většinou na webu. Naopak vánoční byznys se nás netýká. Jako obvykle strávíme vánoce v širokém rodinném kruhu, a pak hurá do Krkonoš.
Markéta Stržínková
Markéta Stržínková
ředitelka pobočky Atradius Česká repubika
Online po večerech. Kolem Vánoc máme takový mazec kolem obnov smluv, že se proberu až na snb na pro mne sjízdném kopci a uklidním pivíčkem v aprés ski baru.
Dárky nakupuji v noci, online. Vánoce náš business přímo neovlivňují. Vánoce budu trávit bez laptopu, na gauči a na sněhu.
V pauzách mezi vizitami klientů. Vánoce nesvědčí fakturaci, svědčí vztahům a odstupu (od fakturace). Rozfajruju domácí krb a pak se vzpamatuju na lyžích. SKOL!
Tomáš Prajzler
Tomáš Prajzler
Regionální ředitel Talentor Advanced Search
Z největší části v knihkupectvích a na webu. Neprospívají, protože se mimo retail ekonomická aktivita v zemi skoro zastaví. Jako obvykle na lyžích v Tyrolsku.
Související