Jakým jezdíte autem? Proč jste si vybrali zrovna tento model? A uvažujete o nákupu elektromobilu?

Jakým jezdíte autem? Proč jste si vybrali zrovna tento model? A uvažujete o nákupu elektromobilu?

Jiří Stabla
Jiří Stabla
zakladatel Konopných lékáren, Konopne-lekarny.cz, Stabla
Jezdím s BMW 640d xDrive Gran Coupé. Důvod? Dálkové zahraniční cesty a reprezentuje to naše zásluhy. O elektromobilu jsem uvažoval, ale dojezd je zatím slabý.
Hana Gawlasová
Hana Gawlasová
partnerka a vedoucí oddělení digitálního práva v advokátní kanceláři Deloitte Legal
Audi. Poměr cena vs výkon, spolehlivost, pasivní + aktivní bezpečnost, servis, prostor atd. Moje (ekologické) svědomí o elektromobilu uvažuje často.
Ján Gajdoš
Ján Gajdoš
BMW řady 5 sedan kvůli dobrému poměru cena výkon. Elektromobil zatím řeší ekologii jen z pohledu města, důležité ale bude zvýšit podíl čisté elektrické energie.
Dan Jiránek
Dan Jiránek
Bývalý předseda Svazu měst a obcí ČR
Škodou Octavia Combi. Rozhodovala velikost kufru, cena a jsem rodák z Mladé Boleslavi. Elektromobil až bude za rozumnou cenu s rozumným dojezdem.
Libor Vašek
Libor Vašek
Již delší dobu mě uspokojuje Honda Accord 2,4 se sportovním paketem a v benzínu,protože krásně zní. O Tesle zatím jen se studenty při rozboru její účetní závěrky.
Mirko Kalous
Mirko Kalous
Okin Group
Jezdím BMW 535 xDrive, pro zábavu mám Jeep Wrangler. Až bude mít elektromobil lepší technické parametry vč. dojezdu a nižší cenu než klasická auta, vyzkouším.
Jindřich Fikar
Jindřich Fikar
majitel čokoládovny Fikar
VOLVO XC70. Jediné auto, kde se po sklopení zadních sedaček dá vyspat jako doma v posteli. Což využívám, když jedu létat do Alp.
Tomáš Čupr
Tomáš Čupr
Mám BMW 535 na každý den a pro zábavu Jaguar XK v kabriu. Teslu sleduji a koupím ji, jakmile nebudu muset při přejezdu do Bratislavy hodinu "tankovat".
Ivan Pavlíček
Ivan Pavlíček
Je to materiál pro psychoterapeuty, tak nevím, jak by si poradili s mojí kombinací Cadillac Escalade a Hyundai ix35. Teslu velmi sleduji.
Monika Horníková
Monika Horníková
Jazdím Audi A7 a je to moje najoblúbenejšie auto za posledné roky - komfortné, spolahlivé, tiché a rozumná spotreba. Uvažujem o elektroskútri, auto neskor.
Evžen Korec
Evžen Korec
generální ředitel firmy Ekospol
Jezdím automobilem značky Audi, protože je kvalitní, komfortní a spolehlivý. O nákupu elektromobilu v nejbližších letech neuvažuji.
Kvido Štěpánek
Kvido Štěpánek
byznysmen a majitel firmy Isolit‑Bravo
Škoda Yeti. Elektromobil bude príma, uvažuji o něm v neluxusní verzi.
Barbora Daňková
Barbora Daňková
jednatelka pro vývoj diagnostických produktů, jednatelka TCC online
Škoda Octavia Combi - spolehlivá, skvělý poměr cena/výkon, nacpu do ní, co potřebuji a neběhá mi mráz po zádech, když si děti hrají na opraváře a baští svačinky.
Bronislav Kvasnička
Bronislav Kvasnička
Jezdim kazdy den min. 70km. Mam Skodu Superb kombi v dieslu. Velka spokojenost a trochu i patrioticka hrdost. Elektromobil zatim ne (dojezd, cena).
Karolína Topolová
Karolína Topolová
generální ředitelka AAA Auto
Dieselový Mercedes ML 350. Je robustní, cítím se v něm bezpečně s rodinou. Líbí se mi e.m. Tesla Model S z naší nabídky, ale poměr cena/výkon zatím neodpovídá.
Ivo Vondrák
Ivo Vondrák
Rektor
BMW Z4, protože žijeme jen jednou. Elektromobil mne láká, ale cena a dojezd zatím mluví proti.
Radek Špicar
Radek Špicar
viceprezident Svazu průmyslu ČR
Aktuálně Škoda Superb: nejlepší poměr cena x výkon. Ale chystám se vozit dceru denně přes celé město do školy, takže elektromobil by byl ideálním řešením.
Arthur Braun
Arthur Braun
advokát a managing partner v bpv Braun Partners
Mám Audi, diesel, dojezd nad 1000km, nejezdím po městě, ale spíše delší cesty, takže elektromobil pro mne v současnosti nemá smysl.
Tomáš Prajzler
Tomáš Prajzler
Regionální ředitel Talentor Advanced Search
VW T5 Caravelle v dlouhé verzi. Dá se v něm odvézt 5 lidí s 5 koly a také pohodlně přespat. Při současných cenách a dojezdu o elektromobilu zatím neuvažuji.
Vladan Hájek
Vladan Hájek
Na zábavu mám BMW M3 CSL, Porsche GT3 a Subaru Impreza STI. Na každý den pak BMW 535i. Mám rád zvuk a sametovost benzínového motoru. O elektromobilu neuvažuji.
Markéta Stržínková
Markéta Stržínková
ředitelka pobočky Atradius Česká repubika
Černým, se slušným motorem, jezdím hodně a daleko. Ale když mne tuhle vezl taxikář elektromobilem Tesla, nespala jsem z té sci-fi výbavičky a designu tři dny.
Zbyněk Frolík
Zbyněk Frolík
podnikatel
Vyzkoušel jsem konkurenční vozy, ale A8 4,2 TDI vyhrála ve všech směrech. I po 3 letech mám při jízdě vždy super pocit. Elektromobil asi zatím asi ne.
Související