Všechno podstatné už máme v sobě. Stačí to najít. Philippe Rosinski, světový průkopník multikulturního koučinku a první Evropan, který získal certifikaci Master Certified Coach udělovanou prestižní institucí International Couch Federation, to říká jako základní postulát. Lídry po celém světě učí, aby dokázali efektivně vést své týmy bez ohledu na to, kolik národností a kultur se v nich potkává.

Jak může právě teď ve vzrušené době zkušený kouč pomoci týmům, aby nezůstaly paralyzované a fungovaly?

Je normální, že lidé jsou vystrašeni a šokováni. Jedním z cílů dobře vedeného koučinku je najít, jak každý může sám za sebe přispět ke změně k lepšímu. Ať jde o drobný problém nebo něco tak velkého, co sledujeme na Ukrajině, učíme lídry, aby vedli své lidi k tomu, že každá drobná akce má význam. A že každý potřebuje najít svůj vlastní způsob, jak pomoci sobě i druhým situaci ulehčit.

Učíte tedy lidi, co v takto náročných situacích dělat?

Spíš je učím, aby na to přišli sami. Ukazuji cestu k objevení, jakou osobností chtějí být a jakým lídrem se stát. Takový typ přemýšlení má mnohem větší dopad. Nechává prostor pro vlastní zdroj motivace každého člověka.

Co může do týmu přinést multikulturní koučink?

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.