Golfový turnaj družstev pojišťoven MULTIMA Insurer of the Green 2021 vyhrálo ve čtvrtek na Karlštejně už poosmé kvarteto ČPP s generálním ředitelem Jaroslavem Besperátem v sestavě; tentokrát s těsným náskokem před Generali Českou pojišťovnou a Kooperativou. Tradiční a prestižní akce, jejímž mediálním partnerem je vydavatelství Economia, tak má po jedenácti letech stále jen čtyři vítěze – kromě ČPP zvedla putovní pohár nad hlavu pouze UNIQA, Generali a (loni) BNP Paribas Cardif.

Turnaj za účasti třinácti družstev pojišťoven byl i velkou přehlídkou týmového oblečení. Většina družstev reprezentovala firemní barvy s pýchou a top manažeři se netajili tím, že sportovní modely osobně vybírali. Tak jako Martin Turek, jenž zajistil „vítězná“ trička pro kvarteto NN pojišťovny oceněné jako „best dressed team“.

Výsledky – pojišťovny: 1. ČPP 147 netto bodů (Jaroslav Besperát, Miroslav Holub, David Pícha, Bořek Těžký), 2. Generali Česká pojišťovna I 145 bodů, 3. Kooperativa 144, 4. Direct pojišťovna 142, 5. Slavia pojišťovna 142, 6. D.A.S. 141, 7. Allianz 137, 8. BNP Paribas Cardif 136, 9. NN 133, 10. Generali Česká pojišťovna II 132, 11. Colonnade 128, 12. ČSOB pojišťovna 112, 13. Uniqa 101.

Partneři: 1. Deloitte 144 bodů, 2. Partners 136, 3. Bridgestone Golf 136, 4. Top Hotels Group 134, 5. Multima 131, 6. Šafra a partneři 126.

„Mám radost, protože nám to zvedlo na hřišti pošramocené sebevědomí,“ usmíval se v klubovně a přiblížil jeden vtipný okamžik. „Dámské tričko pro Marcelu (Vackovou) je tzv. crop top, tedy velmi krátké, čehož jsme si při objednávce nevšimli. Po vybalení ho chvíli odmítala, ale nakonec jsme ji přemluvili. A prý v tom horku skvěle větralo…“

Stojí za zmínku, že Vacková zahrála nejlepší netto výsledek mezi ženami – 41 bodů.

Večerní finále turnaje mělo při dekorování nejlepších hráčů a týmů tradiční kulisu téměř sedmdesáti účastníků. Jistě i proto, že turnaj měl opět velmi příjemnou atmosféru, znovu mu přálo počasí a v klubovně čekal báječný raut Top Hotelu Praha.

„Mám radost, že jsme strávili krásný den na čerstvém vzduchu a ve sportovním duchu, pro mě to bylo mimořádné setkání. Těší mě, že MULTIMA u téhle tradiční akce může být jako generální partner, a věřím, že si tak příjemný den za rok zopakujeme,“ říkala před odjezdem z Karlštejna ředitelka ICT společnosti Jindra Tumová.

Související