Kdo se občas rozhlíží na internetu po venkovských nemovitostech na prodej, ten musí být poslední dobou zklamán. Nabídka byla slabá už před koronavirovou krizí, teď je však přímo nepatrná až nulová. Řeč je především o kategoriích rodinné domy, hospodářské usedlosti nebo rekreační chalupy a chaty. Například v řadě obcí Středočeského, Jihočeského, Plzeňského, Libereckého či Jihlavského kraje prostě ani ťuk. Ani levné, vyžadující opravu, ani drahé po kompletní rekonstrukci. K mání jsou nanejvýš tak pozemky. Vnucuje se vysvětlení: asi je na vině obava prodejců z nejisté situace na realitním trhu v době korony. Lidé ztrácejí zaměstnání i příjmy, za dobrou cenu teď barák nikdo nekoupí, tak s prodejem počkáme, mohla by si celkem logicky říct většina z nich.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.