Kanceláře jednoho z obchodních zastoupení indického Home Creditu ze dne na den na protest proti vysoce nastaveným cílům opustilo sto lidí − téměř kompletně celý tým. Na tamním pracovním trhu s obrovskou fluktuací je to celkem běžná věc. Pro slovenského manažera Vlastimila Hrabala, který nespokojený tým vedl, to byl dosud nejhorší pracovní zážitek. V jihovýchodní Asii strávil osm let, nejprve jako provozní a obchodní ředitel indického Home Creditu, pak jako provozní ředitel Home Creditu na Filipínách, poslední dva roky jako obchodní a provozní ředitel start-upu Oriente, poskytujícího drobné půjčky. Pracovat s Indy nakonec ale nebylo tak těžké, zjistil Hrabal později, když přesídlil na Filipíny a do Indonésie. "Namotivovat k práci lidi bez ambicí vyžadovalo hodně energie," říká manažer, jenž se nyní z Asie vrací zpět do Evropy.

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.