Ostrý manažer s širokým spektrem kontaktů a ještě širším portfoliem nepřátel. Odborář tělem i duší, který svou první stávku zorganizoval ještě jako teenager. Chlap, jenž pro ostré slovo či metodu za hranou zákona nešel daleko. Zkrátka muž, který mezi dělníky měl pověst Robina Hooda a mezi politiky Al Capona. Zřejmě historicky nejznámější šéf odborů na světě Jimmy Hoffa dokázal vzbudit emoce už za svého života. Po smrti se stal se popkulturním fenoménem a plakáty s hesly jako "Kde je Jimmy Hoffa?" lze v Americe zahlédnout dodnes. Ve čtvrtek 30. července to bude 45 let, co Hoffa odešel na schůzku a už se nikdy neobjevil. Dodnes se nenašlo jeho tělo. Doteď se pořádně neví, co se s ním stalo. Favoritem nejrůznějších pátračů a jejich spekulací je mafie, zájemci o jeho zmizení by se nicméně našli i v administrativních budovách ve Washingtonu.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.