V srdci Beskyd, kousek od nejvyhledávanějšího turistického střediska Pustevny, je dům, který se tváří jako víkendový azyl. Má ale na rozdíl od běžné chaty polohovatelné pracovní stoly, zatemňovací závěsy, bezpečnostní okna a dveře a superrychlé internetové připojení. Hosté se zde už pět let mění po týdnech až měsíci, přijíždějí sem s tvůrčím snem a odjíždějí s jeho realizací. V domě zvaném Retreat se odehrává často to samé co v městských kancelářích − práce, tvorba nebo obojí v jednom. Tady je na to ale mnohem větší klid.

Je to totiž místo uzpůsobené pro takzvanou hlubokou práci − tedy nerušenou a maximálně soustředěnou, při níž člověk využívá naplno svůj potenciál.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.