Ekonom se rozhodl hledat výnos na burze. Vybrali jsme konkrétní akciové tituly pro hypotetické portfolio v hodnotě za necelý čtvrt milion korun.

Amazon je víc než globální e-shop, producent filmů, pronájemce serverů a vládce země, vzduchu i moří s vlastní flotilou nákladních aut, letadel a lodí. Amazon nově školí města v marketingu.

Společnost loni oznámila, že hodlá postavit centrálu číslo dvě mimo své současné působiště v Seattlu ve státě Washington na severozápadě USA. Zájemců se sešlo více než dvě stě, včetně kanadského Toronta či mexického San Jerónima. V dalším kole musela města usilující o investici Amazonu ve výši 150 miliard korun připravit prezentace, videa a další materiály.

Ještě na vás čeká 50 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.