Volkswagen California, tedy obytný vůz postavený na základě modelu Transporter, si získal oblibu u cestovatelů, kteří rádi spí ve svém autě, ale nechce se jim ploužit osmdesátikilometrovou rychlostí v těžkém voze, a navíc platit vyšší poplatky. Výhodou Californie je, že je kompaktní. To ovšem znamená, že je uvnitř méně prostoru a chybí třeba sociální zařízení. To ale Volkswagen nyní mění. Na výstavě Caravan Salon v Düsseldorfu představil koncept nového obytného vozu California XXL. Ten díky tomu, že jako základ využívá velkou dodávku Crafter, nabídne mnohem více prostoru. A také zajímavou výbavu.

Volkswagen California XXL je dlouhý téměř šest metrů, široký přes dva metry a na výšku má 2,9 metru. O kompaktních rozměrech nemůže být při srovnání s běžnými automobily nebo menší Californií řeč, ale pokud jej porovnáte s běžnými obytnými vozy, jde stále o střízlíka. A navíc z hlediska designu vypadá celkem dobře. Jeho karoserii zpestřuje dvoubarevné provedení. Trochu zvláštní je jen záď, která jaksi "přetéká".

Ještě na vás čeká 70 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.