Kdy a jak se zrodila myšlenka na ocenění Český Goodwill?

Z našich zkušeností a setkávání s klienty jsme vnímali nespokojenost lidí mnohdy hraničící s naštváním na situaci kolem roku 2011-2012. Česká společnost procházela krizí hodnot a morálky, veřejnost nebyla spokojena s vládnoucími elitami a často se objevovaly názory, že všichni podnikatelé jsou automaticky podvodníci. Rozhodli jsme se, že se pokusíme toto obecné povědomí změnit tím, že v projektu budeme prezentovat firmy, které podnikají poctivě a působí společensky odpovědně.

Tak se v roce 2013 zrodil první, pilotní ročník ocenění Český Goodwill. Znali jsme řadu klientů - malých a středně velkých firem, které své podnikání dotáhly daleko a přispěly ke zlepšení řady věcí ve svém regionu. Setkali jsme se s řadou příběhů podnikatelů i živnostníků, kteří bez ohledu na překážky šli za svým snem, dokázali prosadit na trhu určitý výrobek nebo zprovoznit službu, která nejen pomohla lidem v regionu, ale především mnohým v určité oblasti nabídla práci. Tak jsme si řekli, že příběhy lidí, kteří svým podnikáním posunují dění v lokalitách dopředu, budeme objevovat a inspirovat jimi i ostatní lidi v naší zemi. Tak se zrodilo ocenění veřejnosti Český Goodwill.

Z jakých zkušeností jste vycházeli?

Náš core byznys zahrnuje poradenství řízení podniku v nejširším slova smyslu. Jsme tak trochu doktoři středně velkých firem. Nastavujeme podnikové procesy, řešíme projektový management a řízení změn, optimalizujeme procesy ve finančním řízení. Formulujeme marketingové a obchodní strategie firem.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku.

První 3 měsíce, pak 199 Kč měsíčně

S předplatným získáte

  • Web Ekonom.cz bez reklam
  • Možnost sdílet prémiový obsah zdarma (5 článků měsíčně)
  • Možnost ukládat si články na později
Nebo
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.