Jeden z nich, redaktor The Verge Chris Ziegler (@zpower) se s pouhým referováním nespokojil a navrhl společnosti celou novou produktovou řadu: "Asus představuje fonepad note, padfone note, notepad fone, notefone pad, padnote fone, a padfone 4 a 5." Nezapomněl na něco?

 

Richard Branson ‏(@richardbranson) "se stal čestným doktorem technologií. Jsem velmi polichocen, tím spíš, že ani neumím vyměnit zásuvku." Excentrický miliardář má po návštěvě Kaunaské univerzity v Litvě jednu radu pro věčné doktorandy. Když se vám nedaří získat doktorát snadno a rychle na půdě univerzity, prostě se na to vykašlete... a založte si společnost, která plánuje komerční lety do vesmíru. Univerzita se vám časem sama ozve.

 

Pokrok v oblasti armádních technologií se lidstvu začíná pomalu vymykat v rukou a podle odborníků nejsme daleko od momentu, kdy se na bojištích střetnou s lidskými vojáky ozbrojení roboti, kteří bez příkazu člověka vybrerou cíl a zlikvidují ho. "Experti OSN volají po pauze ve vývoji vojenských robotů. Zdá se, že je dobrý nápad o tom teď přemýšlet," tweetuje zakladatel O`Reilly Media Tim O'Reilly ‏(@timoreilly). Doufejme, že to nebude poslední vyzbrojovací pauza v historii lidstva.

 

Bývalý technologický novinář a momentální partner ve společnosti bMuse Erick Schonfeld ‏(@erickschonfeld) nás zasvěcuje do tajů skromných potěšení internetového podnikatele: "Neexistuje nic lepšího než sledovat někoho, kdo používá poprvé váš produkt, a hned si ho koupí."

 

Zato Bob Cohn (@bobcohn), redaktor Atlantic Digital, surfuje na vlně technologické nostalgie: "Před pár lety rodina bojovala o to, na co se dívat na televizi. Dnes má každý svoje obrazovky a na televizi se nedívá nikdo." Jak že to bylo dávno?

Související