Editor BBC pro Evropu Gavin Hewitt (@BBCGavinHewitt) se pozastavuje nad reakcí z Paříže. „Podle AFP rychlá reakce prezidenta Hollandea na doporučení, že Francie má rychleji provést reformy. EU ´nemůže diktovat´!“ Tohle fakt řekl francouzský prezident?!

 

 

 

Ekonom Hulk (@ECONOMISTHULK) se, jak už jméno napovídá, moc nepáře s jemnými nuancemi etikety či gramatiky. Ovšem jeho pochybnosti o tom, zda si Evropská unie zaslouží ocenění za mír, mají svou hulkovskou logiku. „Hulk říkat Nobelova cena pro EU být ironie vzhledem k neustálé válce o zaměstnanost.“

 

 

Mediální impérium Ruperta Murdocha News Corporation, které se před pár lety otřásalo v základech kvůli nelegálním odposlechům telefonů v Británii, má nové logo. Vychází v něm z rukopisu Velkého Šéfa. Londýnský fund manager a příležitostný blogger Pawel Morski (@Pawelmorski) tweetuje, že ale existovaly i jiné návrhy. „Zaměstnanec News Corp mi tohle poslal mailem s poznámkou, že se to neodváží tweetovat.“ Stojí to za kliknutí.

 

 

 

Spisovatel, novinář a aktivista George Monbiot (@GeorgeMonbiot) se vyžívá v tom, když jde proti proudu. Nedávno třeba psal, že největším škůdcem v britské přírodě jsou ovce (!). I jeho postřeh z jakési debaty ukazuje, že kontroverze jsou jeho hobby. „Ta paní z organizace na ochranu přírody rozhodně podpořila moji tezi, že britští ochranáři se přírody bojí.“ Nevím, nevím, zda jde o britské specifikum.

 

 

 

Zpěvák Josh Weller (@joshweller) v sobě zjevně objevuje obchodního ducha. „Prodávám všechny své použité kapsle do Nespressa. Buď (jako) kondomy pro roboty, nebo přilby pro armádu veverek.“ Fakt je, že nápady se cení a právě takovéto se na internetu často ujmou...

 

 

 

Související