Nakloním se k počítači a temným hlasem řeknu: "Nezahrávej si se mnou, ty jeden šmejde, nebo z tebe udělám kůlničku na dříví!" Slyším, jak se rozhučí ventilátor. To asi mikroprocesor přešel na vyšší výkon. Lidově by se řeklo, že se počítač rozklepal strachy.

Znovu kliknu na ikonku pro bezdrátové připojení a zkusím se připojit k wi-fi. Dělám to už deset minut, a stále bez úspěchu. Dvě tři vteřiny napětí. Zabralo to! Operační systém i čipy se výhrůžky polekaly a začaly fungovat normálně. Připojeno! hlásí ikonka.

Ehm… ne, nedoporučujte mi psychiatra. ANO, běžně s věcmi mluvím. Domlouvám autu, když v zimě v mrazech špatně startuje, a hádám se se semaforem, když dlouho svítí červená. Ale NE, opravdu si nemyslím, že by mi ty věci rozuměly.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.