Spolupracuje Vaše firma se středními školami na praktické výuce studentů? Má vaše firma vlastní výcvikové středisko pro studenty nebo nové zaměstnance? Uvažuje vaše firma o zřízení vlastní odborné školy?

Spolupráce byznysu se školami

Arthur Braun
Arthur Braun
advokát a managing partner v bpv Braun Partners
Snažíme se o intenzivní spolupráci (stáže, moot courty, job fairy, ale máme i placené pozice paralegalů, a to už od 1. ročníku) - studenti jsou přece naše budoucnost a navíc se pak obě strany, v případě spolupráce i po státnicích, již znají.
Evžen Korec
Evžen Korec
generální ředitel firmy Ekospol
Spolupracujeme s vysokými školami, převážně VŠE a ČVÚT. Studentům nabízíme mnoho témat bakalářských a diplomových prací, díky kterým se mohou podílet na řešení skutečných problémů vycházejících z praxe. Na VŠE také pravidelně přednáším.
Hana Gawlasová
Hana Gawlasová
partnerka a vedoucí oddělení digitálního práva v advokátní kanceláři Deloitte Legal
Spolupráci se školami vnímáme jako (vysoce prospěšnou) nutnost. U vysokých škol máme konkrétní projekty s budoucími absolventy. U středních škol jsou nejčastější formy spolupráce (vzájemná) osvěta, společenská odpovědnost nebo naše pro bono služby.
Vítězslav Bican
Vítězslav Bican
ředitel Channel Crossings
Channel Crossings poskytuje vzdělávací semináře jak pro SŠ pedagogy, tak pro studenty.
Pro studenty: nabízíme projekty jako Podnikatelský inkubátor (link a reference zde http://www.gop.cz/podnikatelsky-inkubator/) a další.
Související