Jak jste v letošním roce investovali své volné peníze? Plánujete pro příští rok nějak změnit svou investiční strategii?

Jak investujete?

Jan Silber
Jan Silber
zakladatel jobportálu Jobstack.it
Prakticky veškeré volné prostředky investujeme do našich rozvojových aktivit a nových projektů. Investice tak umísťujeme tam, kde věříme, že to má smysl a kde zároveň máme pod kontrolou, co se s nimi stane. A to i přesto, že se to někdy nepovede.
Jiří Stabla
Jiří Stabla
zakladatel Konopných lékáren, Konopne-lekarny.cz, Stabla
Mé investice většinou směřuji do trendů, které ještě konvenční společnost nezná. Viděl jsem budoucnost v CBD a investoval do něj téměř vše. Zajímají mě také konopné akcie a investuji do vody. V posledních letech jsem začal kupovat domény.
Evžen Korec
Evžen Korec
generální ředitel firmy Ekospol
Téměř všechny finanční prostředky dlouhodobě investujeme do nákupu nových pozemků. Stejně tomu bylo i letos, kdy jsme nakoupili několik pozemků pro výstavbu zhruba 2600 bytů. Pravidelně také podporujeme ochranu ohrožených druhů zvířat v ZOO Tábor.
Tomáš Prajzler
Tomáš Prajzler
Regionální ředitel Talentor Advanced Search
Snažím se držet diverzifikované potrfolio. Životní a penzijní (při)pojištění, rezerva na spřících účtech, dluhopisy a něco certifikátů.
Šárka Litvinová
Šárka Litvinová
spolumajitelka společnosti Asiana
S manželem investujeme do našich čtyř dětí, nikoliv hmotnými pobidkami, ale pěstováním pevných rodinných pout. Totéž uplatňujeme u našich kolegů.
Hmotné investice a statky nezavrhuji, ale ani o nich usilovně nepřemýšlím.
Karolína Topolová
Karolína Topolová
generální ředitelka AAA Auto
Průběžně investuji do nemovistostí, zejména k vlastnímu bydlení či rekreaci. Tuto strategii se snažím držet dlouhodobě, její změna nemůže být otázkou tak krátkého období, jako je jeden rok.
Související