Ekonom se rozhodl hledat výnos na burze. Vybrali jsme konkrétní akciové tituly pro hypotetické portfolio v hodnotě za necelý čtvrt milion korun.

Facebook dohnal ropné a tabákové společnosti. Přebral od nich putovní korunu pro firmu, které se někteří investoři štítí a zbavují se jejích akcií.

Skandály prodejce digitální reklamy neberou konce. V boji o lepší image se Facebook ale rychle učí. Jde na to stejně jako dříve výrobci cigaret a těžaři černého zlata. Americký deník New York Times tuto strategii shrnul v titulku "Zdrž, zazdi a zakopej" k článku popisujícímu, jak se Facebookem najatá PR agentura snažila očernit kritiky sociální sítě jako agenty placené filantropem Georgem Sorosem.

Ještě na vás čeká 50 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.