Zdeněk Souček alias DJ Suki z domu nikdy nevychází bez USB flash disku  1 , na který ukládá hudbu. "Mám ji tak stále u sebe a nestane se, abych ji zapomněl, když jedu někam hrát," vysvětluje ředitel populárního drum­andbassového festivalu Let It Roll.

Je jasné, že hudba patří k jeho profesi i největším koníčkům. "Na druhou stranu chápu, že lidé kolem mě nemusí mít pro mé hobby až takové pochopení, proto jsou sluchátka  2  skvělým prostředkem, jak si dobrou muziku vychutnat a nerušit okolí," pochvaluje si. Díky aplikaci Vocoder může upravovat zvuky a hudbu na svém telefonu  3 .

Sukiho oblíbenou hračkou je momentálně bitcoin trezor  4 , který používá k ukládání kryptoměn, s nimiž obchoduje na burze. "To je moje nejnovější vášeň. Kryptoměnám jsem totálně propadl a kromě toho, že je sám používám, jsem je zavedl také ve svém klubu."

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.