Srdce přednosty Kardiologické kliniky v Motole Josefa Veselky (51) patří kromě rodiny a práce také sportu - jak pasivnímu, tak aktivnímu. Sám při běhání "odrovnal" telefon i sluchátka.

Ke koupi iPhonu Veselka přemluvil dokonce několik lidí, přestože jej dokázal dvakrát doslova propotit. "V tu chvíli jsem byl na Apple rozčílený, protože mi telefon odmítali vyměnit. V reklamačním řádu totiž stojí, že iPhone je určen pouze pro použití v kanceláři. A já s ním běhal," vzpomíná. Na chvíli si proto pořídil "běhací" Samsung. "Pak mi ale otrnulo a už zase běhám s iPhonem, pouští mi totiž do uší kvalitní hudbu," ukazuje na bezdrátová sluchátka, která také jednou vyřadil z provozu.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Víte, že…

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod

  • nezobrazují se jim reklamy
  • mohou odemknout obsah kamarádům
  • mohou prohlížet online archiv
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.