Ekonom přes SMS

Pošlete do úterý 22:00 SMS ve tvaru: EKONOM JMENO PRIJMENI ULICE CP OBEC PSC na číslo 90211 a časopis Ekonom vám doručíme až domů. Přečtěte si více o službě.

Cena SMS služby včetně doručení výtisku je 49 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha.

Na co se můžete těšit? Víc než dosud budeme přinášet příběhy. Příběhy lidí, kteří něco dokázali. Rozhovory s osobnostmi, které vás mohou inspirovat.

Tématům, která vás zajímají, budeme věnovat mnohem větší prostor než nyní, budeme je nahlížet z různých úhlů.

Chceme vás našimi tématy víc bavit, na druhou stranu rozšiřujeme i část časopisu určenou praktickým radám. V ní vás budeme provázet novinkami v legislativě či právu.

Především však, víc než dosud, budeme mít na témata názor. Budeme nahlížet svět kolem nás kriticky, z pohledu zdravého rozumu, bez populistického balastu. Z pozice lidí, kteří si nenechají vnucovat laciné pravdy.

Už nyní se těšíme, jak budete na výsledek našeho úsilí reagovat. Věříme, že vám přinese aspoň tolik pozitivní energie, kolik jsme do jeho vzniku vložili. V současnosti ladíme poslední detaily tak, aby celkový zážitek ze čtení byl co nejlepší. S výsledkem vás seznámíme už za čtrnáct dní.

obalka Ekonom 2016 19Objednejte si nové číslo Ekonomu přes SMS. Ke stažení je také v nových aplikacích Ekonomu na iPadu, iPhonu a zařízeních se systémem Android.

Související